Firma Johnson Matthey od 205 lat wykorzystuje zdobytą wiedzę opartą o  najnowsze badania w zakresie właściwości metali szlachetnych do rozwiązywania złożonych problemów w otaczającym nas świecie. Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie podczas lądowania na księżycu i pomogły nam stworzyć wiodącą technologię oczyszczania powietrza.

Będąc liderem w swojej dziedzinie możemy wspierać dynamiczne zmiany zachodzące w dzisiejszym świecie. Nasze dwa zakłady w Gliwicach odgrywają istotną rolę w przyspieszaniu zmian, których potrzebujemy, aby stworzyć zrównoważoną przyszłość. Dołącz do nas! Wykorzystaj swoje umiejętności oraz pasję, aby stworzyć czystszy i lepszy świata dla nas wszystkich. 

Poznaj Johnson Matthey

Zobacz możliwości jakie mamy w naszych zakładach w Gliwicach

W naszych dwóch gliwickich zakładach mamy szereg stanowisk dla osób na różnym poziomie doświadczenia - również dla osób, które rozpoczynają dopiero swoją drogę zawodową. Oferujemy od stanowisk kierowniczych, inżynierskich, po stanowiska pracowników i operatorów produkcji - istnieje wiele ścieżek rozwoju. 

Zobacz możliwości jakie mamy w naszych zakładach w Gliwicach

Aplikuj teraz – zobacz nasze oferty pracy

Globalny Program dla Absolwentów

Technologia czystego powietrza

Jeden na trzy samochody  wyposażony jest w katalizator firmy Johnson Matthey. Każdego roku powstrzymują one 20 milionów ton zanieczyszczeń przed dostaniem się do naszego powietrza. 

Od kwietnia 2022 trwają prace nad rozbudową naszego zakładu o trzecią linię produkcyjną. Inwestycja ma zapewnić zdolność dostarczania klientom kolejnych produktów katalitycznych, które pomagają przemysłowi motoryzacyjnemu zmniejszyć szkodliwe emisje ze wszystkich typów pojazdów.

Stały rozwój firmy daje ciągłe możliwości rozwoju dla pracowników firmy i kandydatów zainteresowanych dołączeniem do Johnson Matthey. Dodatkowo przyczynia się do poprawy jakości otaczającego nas środowiska.

Rozwijanie innowacyjnych systemów akumulatorowych dla bardziej zrównoważonej przyszłości

Nasz biznes systemów akumulatorowych w Gliwicach jest na etapie intensywnego rozwoju. Przetwarzamy 100 milionów ogniw rocznie, dostarczając na globalny rynek 3 miliony baterii. Specjalizujemy się w opracowywaniu systemów baterii litowo-jonowych, które działają dłużej, wydajniej i są bardziej zrównoważone niż kiedykolwiek wcześniej. 

Wraz ze wzrostem automatyzacji i zwiększoną ilością urządzeń zasilanych bateriami, rośnie zapotrzebowanie na nowe, innowacyjne rozwiązania, które dostarczamy w naszych produktach dedykowanych do elektronarzędzi oraz rowerów elektrycznych.  Specjalizujemy się także w produkcji rozwiązań mobilnych dla rynku medycznego, gospodarstwa domowego, sprzętu ogrodniczego oraz robotów magazynowych.

Dołącz do nas, rozwijając nowe umiejętności i pomagając w tworzeniu technologii nowej generacji, która zmniejsza ilość odpadów i zwiększa wydajność energetyczną.

Aplikuj teraz – zobacz nasze oferty pracy